Розклад руху поїзда № 73 Москва Львів 54934

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 73 Москва Львів на 2018 рік.(54934)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 73 що виконує перевезення за маршрутом Москва Львів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 73 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 73 Москва Львів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 73 Москва Львів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Львів 73 з 26/03/2017 щоденно 23:46

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №73 Москва Львів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Москва Київська (Російська Федерація) 15:58
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 21:17 22:07
Хутір Михайлівський (Україна) 00:05 00:45
Терещенська (Україна) 01:20 01:22
Кролевець (Україна) 01:41 01:43
Конотоп-Пас. (Україна) 02:16 02:31
Бахмач-Пас. (Україна) 02:54 02:56
Ніжин (Україна) 03:47 03:49
Київ-Пас. (Україна) 05:15 05:44
Козятин-1 (Україна) 07:40 08:14
Вінниця (Україна) 09:14 09:33
Деражня (Україна) 11:01 11:03
Хмельницький (Україна) 11:30 11:45
Волочиськ (Україна) 12:38 12:40
Підволочиськ (Україна) 12:49 12:51
Тернопіль-Пас. (Україна) 13:34 13:39
Злочів (Україна) 14:35 14:37
Красне (Україна) 15:03 15:05
Львів (Україна) 15:44

Розклад поїзда № 73 Москва Львів

Інформація про розклад поїзда № 73 Москва Львів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Москва Львів

Для зручності всі поїзди у напрямку Москва Львів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Москва Львів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ