Розклад руху поїзда № 228 Бердянськ Київ 54935

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 228 Бердянськ Київ на 2018 рік.(54935)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 228 що виконує перевезення за маршрутом Бердянськ Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 228 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 228 Бердянськ Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 228 Бердянськ Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бердянськ Київ 228 3/06, 13,15,17/09/2017 16:32

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №228 Бердянськ Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Бердянськ (Україна) 17:35
Верхній Токмак-1 (Україна) 19:06 19:08
Пологи (Україна) 19:56 20:21
Гайчур (Україна) 21:10 21:12
Чаплине (Україна) 22:00 22:20
Синельникове-2 (Україна) 23:20 23:22
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 00:07 00:39
Кам'Янське-Пас. (Україна) 01:15 01:17
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 02:28 02:30
Олександрія (Україна) 03:49 03:51
Знам'Янка-Пас. (Україна) 04:30 04:35
Фундукліївка (Україна) 05:22 05:24
Кам'Янка (Україна) 05:41 05:43
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 06:03 06:18
Цвіткове (Україна) 07:01 07:04
Городище (Україна) 07:19 07:21
Корсунь (Україна) 07:41 07:44
Миронівка (Україна) 08:14 08:18
Кагарлик (Україна) 08:37 08:43
Київ-Пас. (Україна) 10:07

Розклад поїзда № 228 Бердянськ Київ

Інформація про розклад поїзда № 228 Бердянськ Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Бердянськ Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Бердянськ Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Бердянськ Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ