Розклад руху поїзда № 357 Київ Тернопіль, Рахів 54936

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 357 Київ Тернопіль, Рахів на 2018 рік.(54936)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 357 що виконує перевезення за маршрутом Київ Тернопіль, Рахів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 357 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 357 Київ Тернопіль, Рахів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 357 Київ Тернопіль, Рахів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Тернопіль, Рахів 357 ("ГУЦУЛЬЩИНА") з 26/03/2017 щоденно 19:03

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №357 Київ Тернопіль, Рахів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 14:40
Вінниця (Україна) 17:37 17:42
Хмельницький (Україна) 19:48 20:05
Тернопіль-Пас. (Україна) 21:56 22:35
Теребовля (Україна) 23:45 23:47
Хоростків (Україна) 00:20 00:22
Копичинці (Україна) 00:42 00:44
Чортків (Україна) 01:17 01:21
Товсте (Україна) 02:12 02:14
Заліщики (Україна) 03:06 03:10
Стефанешти (Україна) 03:36 03:38
Городенка-Завод (Україна) 04:21 04:23
Гвіздець (Україна) 05:00 05:01
Коломия (Україна) 05:37 05:57
Яремче (Україна) 06:57 07:02
Татарів (Україна) 07:34 07:37
Ворохта (Україна) 07:53 07:55
Ясиня (Україна) 08:40 08:43
Кваси (Україна) 09:08 09:10
Рахів (Україна) 09:43

Розклад поїзда № 357 Київ Тернопіль, Рахів

Інформація про розклад поїзда № 357 Київ Тернопіль, Рахів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Тернопіль, Рахів

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Тернопіль, Рахів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Тернопіль, Рахів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ