Розклад руху поїзда № 792 Ковель Тернопіль 54937

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 792 Ковель Тернопіль на 2018 рік.(54937)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 792 що виконує перевезення за маршрутом Ковель Тернопіль, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 792 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 792 Ковель Тернопіль на 2018 рік

Періодичність руху потягу 792 Ковель Тернопіль на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Тернопіль 792 26/03-9/06, з 29/10/2017 по п"ятницях та неділях 8:06

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №792 Ковель Тернопіль

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ковель-Пас. (Україна) 05:02
Рожище (Україна) 05:54 05:57
Ківерці (Україна) 06:13 06:39
Луцьк (Україна) 06:56 07:26
Ківерці (Україна) 07:43 07:47
Рівне (Україна) 08:47 08:51
Здолбунів-Пас. (Україна) 09:08 09:26
Дубно (Україна) 09:58 10:00
Радивилів (Україна) 10:33 10:35
Броди (Україна) 10:44 10:46
Красне (Україна) 11:20 11:52
Злочів (Україна) 12:14 12:16
Тернопіль-Пас. (Україна) 13:08

Розклад поїзда № 792 Ковель Тернопіль

Інформація про розклад поїзда № 792 Ковель Тернопіль. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ковель Тернопіль

Для зручності всі поїзди у напрямку Ковель Тернопіль ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ковель Тернопіль

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ