Розклад руху поїзда № 249 Київ Чернівці 54941

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 249 Київ Чернівці на 2018 рік.(54941)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 249 що виконує перевезення за маршрутом Київ Чернівці, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 249 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 249 Київ Чернівці на 2018 рік

Періодичність руху потягу 249 Київ Чернівці на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Чернівці 249 26/05, 2,4/06/2017 16:57

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №249 Київ Чернівці

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 22:34
Козятин-1 (Україна) 01:05 01:07
Вінниця (Україна) 02:03 02:08
Жмеринка-Пас. (Україна) 02:55 03:15
Хмельницький (Україна) 04:48 05:08
Підволочиськ (Україна) 06:25 06:35
Тернопіль-Пас. (Україна) 07:22 07:27
Львів (Україна) 10:01 10:21
Івано-Франківськ (Україна) 12:45 13:09
Коломия (Україна) 14:10 14:14
Чернівці (Україна) 15:31

Розклад поїзда № 249 Київ Чернівці

Інформація про розклад поїзда № 249 Київ Чернівці. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Чернівці

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Чернівці ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Чернівці

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ