Розклад руху поїзда № 252 Одеса Дніпропетровськ 54942

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 252 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік.(54942)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 252 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Дніпропетровськ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 252 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 252 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 252 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпропетровськ 252 29/05-31/08/2017 щоденно; 1-17/09/2017 по непарних 13:22

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №252 Одеса Дніпропетровськ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 15:33
Колосівка (Україна) 17:42 18:05
Миколаїв Пас. (Україна) 19:35 19:55
Херсон (Україна) 20:59 21:09
Снігурівка (Україна) 21:57 21:59
Березнегувате (Україна) 22:35 22:37
Біла Криниця (Україна) 23:02 23:04
Високопілля (Україна) 23:39 23:41
Апостолове (Україна) 00:10 00:32
Кривий Ріг-Головний (Україна) 01:12 01:58
Верхівцеве (Україна) 03:44 03:46
Кам'Янське-Пас. (Україна) 04:18 04:20
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 04:55

Розклад поїзда № 252 Одеса Дніпропетровськ

Інформація про розклад поїзда № 252 Одеса Дніпропетровськ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Дніпропетровськ

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Дніпропетровськ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Дніпропетровськ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ