Розклад руху поїзда № 138 Одеса Черкаси 54943

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 138 Одеса Черкаси на 2018 рік.(54943)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 138 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Черкаси, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 138 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 138 Одеса Черкаси на 2018 рік

Періодичність руху потягу 138 Одеса Черкаси на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Черкаси 138 29/03-13/06/2017 та з 5/09/2017 по 5,9,13,17,21,25,29 числах кожного місяця; 16/06-30/08/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 12:57

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №138 Одеса Черкаси

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 20:09
Роздільна-1 (Україна) 21:10 21:15
Веселий Кут (Україна) 21:43 21:45
Затишшя (Україна) 22:15 22:17
Подільськ (Україна) 23:04 23:19
Балта (Україна) 23:41 23:43
Жеребкове (Україна) 00:03 00:05
Заплази (Україна) 00:22 00:24
Любашівка (Україна) 00:35 00:43
Врадіївка (Україна) 01:03 01:05
Кам'Яний Міст (Україна) 01:19 01:21
Кінецьпіль (Україна) 01:31 01:33
Первомайськ На Бузі (Україна) 01:44 01:54
Підгородна (Україна) 02:16 02:18
Бандурка (Україна) 02:34 02:36
Глиняна (Україна) 02:50 02:51
Бешкетове (Україна) 03:05 03:07
Помічна (Україна) 03:18 03:23
Новоукраїнка (Україна) 03:44 03:47
Плетений Ташлик (Україна) 04:05 04:07
Шостаківка (Україна) 04:23 04:25
Лелеківка (Україна) 04:36 04:38
Кропивницький (Україна) 04:50 05:05
Канатове (Україна) 05:20 05:22
Барвінівка (Україна) 05:25 05:26
Трепівка (Україна) 05:34 05:36
Чорнолісська (Україна) 05:50 05:52
Знам'Янка-Пас. (Україна) 06:09 06:39
Фундукліївка (Україна) 07:25 07:27
Кам'Янка (Україна) 07:44 07:46
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 08:07 08:31
Черкаси (Україна) 09:06

Розклад поїзда № 138 Одеса Черкаси

Інформація про розклад поїзда № 138 Одеса Черкаси. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Черкаси

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Черкаси ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Черкаси

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ