Розклад руху поїзда № 55 Хмельницький Москва 54945

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 55 Хмельницький Москва на 2018 рік.(54945)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 55 що виконує перевезення за маршрутом Хмельницький Москва, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 55 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 55 Хмельницький Москва на 2018 рік

Періодичність руху потягу 55 Хмельницький Москва на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Москва 55 26/03-30/05/2017; з 12/09/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 19:47

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №55 Хмельницький Москва

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Хмельницький (Україна) 18:45
Красилів (Україна) 19:39 19:41
Старокостянтинів 2 (Україна) 20:06 20:08
Адампіль (Україна) 20:34 20:36
Хмільник (Україна) 20:58 21:00
Холонівська (Україна) 21:25 21:27
Робоча (Україна) 21:41 21:43
Козятин-1 (Україна) 22:17 22:45
Київ-Пас. (Україна) 00:48 00:58
Суземка (Російська Федерація) 06:09 06:59
Москва Київська (Російська Федерація) 14:32

Розклад поїзда № 55 Хмельницький Москва

Інформація про розклад поїзда № 55 Хмельницький Москва. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Хмельницький Москва

Для зручності всі поїзди у напрямку Хмельницький Москва ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Хмельницький Москва

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ