Розклад руху поїзда № 109 Херсон Львів 54949

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 109 Херсон Львів на 2018 рік.(54949)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 109 що виконує перевезення за маршрутом Херсон Львів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 109 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 109 Херсон Львів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 109 Херсон Львів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Львів 109 з 26/03/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 19:40

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №109 Херсон Львів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Херсон (Україна) 12:29
Миколаїв Пас. (Україна) 13:33 13:48
Явкине (Україна) 14:38 14:43
Новий Буг (Україна) 15:18 15:20
Казанка (Україна) 15:50 15:52
Долинська (Україна) 16:29 16:49
Куцівка (Україна) 17:09 17:11
Чорнолісська (Україна) 18:11 18:13
Фундукліївка (Україна) 18:45 18:47
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 19:21 19:37
Городище (Україна) 20:19 20:21
Корсунь (Україна) 20:41 20:43
Миронівка (Україна) 21:14 21:16
Біла Церква (Україна) 22:13 22:15
Козятин-1 (Україна) 00:11 00:13
Вінниця (Україна) 01:06 01:10
Жмеринка-Пас. (Україна) 01:54 02:14
Деражня (Україна) 03:14 03:16
Хмельницький (Україна) 03:45 04:02
Волочиськ (Україна) 04:56 04:58
Підволочиськ (Україна) 05:07 05:09
Тернопіль-Пас. (Україна) 05:54 06:03
Злочів (Україна) 06:58 07:00
Красне (Україна) 07:25 07:27
Львів (Україна) 08:09

Розклад поїзда № 109 Херсон Львів

Інформація про розклад поїзда № 109 Херсон Львів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Херсон Львів

Для зручності всі поїзди у напрямку Херсон Львів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Херсон Львів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ