Розклад руху поїзда № 102 Херсон Київ 54950

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 102 Херсон Київ на 2018 рік.(54950)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 102 що виконує перевезення за маршрутом Херсон Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 102 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 102 Херсон Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 102 Херсон Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Херсон Київ 102 26/03-26/06, з 10/09/2017 щоденно 12:22

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №102 Херсон Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Херсон (Україна) 18:48
Снігурівка (Україна) 19:44 19:46
Березнегувате (Україна) 20:22 20:24
Біла Криниця (Україна) 20:48 20:50
Високопілля (Україна) 21:24 21:26
Апостолове (Україна) 21:57 22:19
Кривий Ріг-Головний (Україна) 22:58 23:03
Тимкове (Україна) 00:12 00:35
Долинська (Україна) 00:50 00:55
Фундукліївка (Україна) 02:50 02:52
Кам'Янка (Україна) 03:09 03:11
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 03:31 03:46
Цвіткове (Україна) 04:16 04:26
Городище (Україна) 04:42 04:44
Корсунь (Україна) 05:04 05:06
Миронівка (Україна) 05:36 05:38
Кагарлик (Україна) 06:02 06:03
Київ-Пас. (Україна) 07:10

Розклад поїзда № 102 Херсон Київ

Інформація про розклад поїзда № 102 Херсон Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Херсон Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Херсон Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Херсон Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ