Розклад руху поїзда № 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 54953

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя на 2018 рік.(54953)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 120 що виконує перевезення за маршрутом Львів Кривий Ріг, Запоріжжя, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 120 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя на 2018 рік

Періодичність руху потягу 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Кривий Ріг, Запоріжжя 120 з 26/03/2017 щоденно, крім 10/04-28/10/2017 23:59

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Львів (Україна) 16:10
Красне (Україна) 16:54 16:56
Злочів (Україна) 17:18 17:21
Тернопіль-Пас. (Україна) 18:17 18:29
Волочиськ (Україна) 19:28 19:30
Хмельницький (Україна) 20:24 20:29
Деражня (Україна) 20:58 21:00
Комарівці (Україна) 21:19 21:21
Жмеринка-Пас. (Україна) 22:03 22:23
Вінниця (Україна) 23:07 23:12
Козятин-1 (Україна) 00:04 00:19
Біла Церква (Україна) 02:01 02:03
Миронівка (Україна) 02:56 02:58
Городище (Україна) 03:44 03:46
Цвіткове (Україна) 04:02 04:04
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 04:33 04:48
Кам'Янка (Україна) 05:11 05:13
Фундукліївка (Україна) 05:28 05:30
Чорнолісська (Україна) 06:00 06:02
Знам'Янка-Пас. (Україна) 06:17 06:22
Користівка (Україна) 06:55 06:57
Олександрія (Україна) 07:08 07:10
Щаслива (Україна) 07:37 07:39
Зелена (Україна) 07:52 07:54
Рокувата (Україна) 09:44 09:49
Кривий Ріг-Головний (Україна) 10:28 11:20
Апостолове (Україна) 12:04 12:09
Чортомлик (Україна) 12:56 13:01
Нікополь (Україна) 13:27 13:42
Марганець (Україна) 14:05 14:10
Мирова (Україна) 14:32 14:37
Дніпробуд-2 (Україна) 15:23 15:25
Запоріжжя-1 (Україна) 16:09

Розклад поїзда № 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя

Інформація про розклад поїзда № 120 Львів Кривий Ріг, Запоріжжя. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Львів Кривий Ріг, Запоріжжя

Для зручності всі поїзди у напрямку Львів Кривий Ріг, Запоріжжя ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Львів Кривий Ріг, Запоріжжя

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ