Розклад руху поїзда № 92 Кременчук Харків 54954

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 92 Кременчук Харків на 2018 рік.(54954)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 92 що виконує перевезення за маршрутом Кременчук Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 92 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 92 Кременчук Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 92 Кременчук Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кременчук Харків 92 з 26/03/2017 щоденно 5:06

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №92 Кременчук Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Кременчук-Пас. (Україна) 15:16
Козельщина (Україна) 15:52 15:54
Кобеляки (Україна) 16:12 16:14
Ліщинівка (Україна) 16:31 16:33
Нові Санжари (Україна) 16:49 16:51
Полтава-Півд. (Україна) 17:27 17:47
Скороходове (Україна) 18:36 18:41
Люботин (Україна) 19:49 19:52
Харків-Пас. (Україна) 20:22

Розклад поїзда № 92 Кременчук Харків

Інформація про розклад поїзда № 92 Кременчук Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Кременчук Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Кременчук Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Кременчук Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ