Розклад руху поїзда № 111 Харків Львів 54955

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 111 Харків Львів на 2018 рік.(54955)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 111 що виконує перевезення за маршрутом Харків Львів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 111 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 111 Харків Львів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 111 Харків Львів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Львів 111 ("СЛОБОЖАНЩИНА") з 26/03/2017 по парних (крім 16/06-30/08/2017), при двох непарних 28,30,2,4 19:50

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №111 Харків Львів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Харків-Пас. (Україна) 20:09
Люботин (Україна) 20:46 20:48
Коломак (Україна) 22:04 22:06
Полтава-Київська (Україна) 23:15 23:20
Решетилівка (Україна) 23:50 23:53
Сагайдак (Україна) 00:10 00:12
Яреськи (Україна) 00:26 00:28
Гоголеве (Україна) 00:44 00:47
Миргород (Україна) 01:03 01:05
Ромодан (Україна) 01:29 01:31
Лубни (Україна) 02:03 02:05
Гребінка (Україна) 02:43 02:46
Яготин (Україна) 03:24 03:26
Київ-Пас. (Україна) 04:52 05:21
Фастів-1 (Україна) 06:14 06:16
Козятин-1 (Україна) 07:23 07:24
Калинівка-1 (Україна) 08:00 08:02
Вінниця (Україна) 08:44 09:05
Жмеринка-Пас. (Україна) 09:57 10:22
Хмельницький (Україна) 11:48 11:57
Підволочиськ (Україна) 13:00 13:02
Тернопіль-Пас. (Україна) 13:48 13:55
Злочів (Україна) 14:49 14:51
Красне (Україна) 15:15 15:17
Львів (Україна) 15:59

Розклад поїзда № 111 Харків Львів

Інформація про розклад поїзда № 111 Харків Львів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Харків Львів

Для зручності всі поїзди у напрямку Харків Львів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Харків Львів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ