Розклад руху поїзда № 113 Ужгород Харків 54956

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 113 Ужгород Харків на 2018 рік.(54956)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 113 що виконує перевезення за маршрутом Ужгород Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 113 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 113 Ужгород Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 113 Ужгород Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ужгород Харків 113 ("МРІЯ") з 28/03/2017 по парних, при двох непарних 30,1,2,4 19:07

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №113 Ужгород Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ужгород (Україна) 16:25
Батьово-Пас. (Україна) 17:09 17:11
Мукачеве (Україна) 17:43 17:48
Свалява (Україна) 18:14 18:17
Воловець (Україна) 18:49 18:51
Славське (Україна) 19:34 19:36
Стрий (Україна) 20:33 20:36
Львів (Україна) 21:34 21:57
Київ-Пас. (Україна) 04:17 04:37
Миргород (Україна) 07:24 07:26
Полтава-Київська (Україна) 08:29 08:31
Харків-Пас. (Україна) 11:32

Розклад поїзда № 113 Ужгород Харків

Інформація про розклад поїзда № 113 Ужгород Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ужгород Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Ужгород Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ужгород Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ