Розклад руху поїзда № 668 Ковель Чернівці 54959

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 668 Ковель Чернівці на 2018 рік.(54959)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 668 що виконує перевезення за маршрутом Ковель Чернівці , регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 668 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 668 Ковель Чернівці на 2018 рік

Періодичність руху потягу 668 Ковель Чернівці на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Чернівці 668 з 26/03/2017 по парних , при двох непарних 28,30,2 14:27

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №668 Ковель Чернівці

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ковель-Пас. (Україна) 17:15
Голоби (Україна) 17:45 17:47
Рожище (Україна) 18:12 18:16
Ківерці (Україна) 18:32 18:54
Луцьк (Україна) 19:11 19:23
Сенкевичівка (Україна) 20:40 20:42
Горохів (Україна) 21:26 21:28
Стоянів (Україна) 22:02 22:14
Радехів (Україна) 22:39 22:41
Кам'Янка-Бузька (Україна) 23:24 23:26
Львів (Україна) 00:34 01:01
Ходорів (Україна) 02:36 02:38
Бурштин (Україна) 03:15 03:17
Галич (Україна) 03:30 03:32
Івано-Франківськ (Україна) 04:20 04:47
Отинія (Україна) 05:11 05:13
Коршів (Україна) 05:31 05:33
Коломия (Україна) 05:47 06:04
Заболотів (Україна) 06:24 06:31
Снятин (Україна) 07:00 07:02
Чернівці (Україна) 07:42

Розклад поїзда № 668 Ковель Чернівці

Інформація про розклад поїзда № 668 Ковель Чернівці . відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ковель Чернівці

Для зручності всі поїзди у напрямку Ковель Чернівці ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ковель Чернівці

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ