Розклад руху поїзда № 64 Одеса Дніпропетровськ 54961

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 64 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік.(54961)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 64 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Дніпропетровськ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 64 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 64 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 64 Одеса Дніпропетровськ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Дніпропетровськ 64 ("СКІФІЯ") 16/05-30/09/2017 щоденно; з 2/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2,4 10:53

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №64 Одеса Дніпропетровськ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 21:57
Вознесенськ (Україна) 00:45 00:47
Южноукраїнська (Україна) 01:20 01:22
Помічна (Україна) 02:10 02:13
Новоукраїнка (Україна) 02:32 02:34
Кропивницький (Україна) 03:24 03:29
Знам'Янка-Пас. (Україна) 04:16 04:36
Олександрія (Україна) 05:17 05:19
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 06:37 07:11
Верхівцеве (Україна) 07:42 07:44
Кам'Янське-Пас. (Україна) 08:12 08:14
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 08:50

Розклад поїзда № 64 Одеса Дніпропетровськ

Інформація про розклад поїзда № 64 Одеса Дніпропетровськ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Дніпропетровськ

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Дніпропетровськ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Дніпропетровськ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ