Розклад руху поїзда № 128 Бахмут Харків 54962

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 128 Бахмут Харків на 2018 рік.(54962)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 128 що виконує перевезення за маршрутом Бахмут Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 128 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 128 Бахмут Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 128 Бахмут Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Бахмут Харків 128 з 26/03/2017 щоденно, крім 14-21/06/2017 4:35

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №128 Бахмут Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Бахмут (Україна) 14:25
Сіль (Україна) 14:40 14:42
Сіверськ (Україна) 15:01 15:03
Лиман (Україна) 15:27 15:29
Святогірськ (Україна) 16:07 16:09
Ізюм (Україна) 16:40 16:45
Балаклія (Україна) 17:30 17:34
Зміїв (Україна) 18:09 18:13
Харків-Пас. (Україна) 19:00

Розклад поїзда № 128 Бахмут Харків

Інформація про розклад поїзда № 128 Бахмут Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Бахмут Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Бахмут Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Бахмут Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ