Розклад руху поїзда № 41 Дніпропетровськ Трускавець 54963

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 41 Дніпропетровськ Трускавець на 2018 рік.(54963)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 41 що виконує перевезення за маршрутом Дніпропетровськ Трускавець, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 41 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 41 Дніпропетровськ Трускавець на 2018 рік

Періодичність руху потягу 41 Дніпропетровськ Трускавець на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Дніпропетровськ Трускавець 41 з 26/03/2017 щоденно, крім 25,26,29,30,31/05, 1,2,22,23,26,27,29,30/06, 3,14,18/07/2017 20:41

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №41 Дніпропетровськ Трускавець

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 14:30
Кам'Янське-Пас. (Україна) 15:04 15:06
Верхньодніпровськ (Україна) 15:24 15:26
Вільногірськ (Україна) 15:52 15:54
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 16:20 16:22
Олександрія (Україна) 17:37 17:39
Знам'Янка-Пас. (Україна) 18:19 18:24
Фундукліївка (Україна) 19:07 19:09
Кам'Янка (Україна) 19:26 19:28
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 19:48 20:03
Городище (Україна) 20:42 20:44
Корсунь (Україна) 21:04 21:06
Миронівка (Україна) 21:36 21:38
Біла Церква (Україна) 22:30 22:32
Козятин-1 (Україна) 00:18 00:33
Вінниця (Україна) 01:27 01:32
Жмеринка-Пас. (Україна) 02:19 02:43
Хмельницький (Україна) 04:09 04:20
Підволочиськ (Україна) 05:27 05:29
Тернопіль-Пас. (Україна) 06:16 06:26
Злочів (Україна) 07:22 07:24
Красне (Україна) 07:49 07:51
Львів (Україна) 08:33 08:58
Дрогобич (Україна) 10:29 10:52
Трускавець (Україна) 11:11

Розклад поїзда № 41 Дніпропетровськ Трускавець

Інформація про розклад поїзда № 41 Дніпропетровськ Трускавець. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Дніпропетровськ Трускавець

Для зручності всі поїзди у напрямку Дніпропетровськ Трускавець ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Дніпропетровськ Трускавець

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ