Розклад руху поїзда № 162 Миколаїв Київ 54964

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 162 Миколаїв Київ на 2018 рік.(54964)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 162 що виконує перевезення за маршрутом Миколаїв Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 162 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 162 Миколаїв Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 162 Миколаїв Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Миколаїв Київ 162 1,5/06/2017 14:49

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №162 Миколаїв Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Миколаїв Пас. (Україна) 21:29
Херсон (Україна) 22:27 22:37
Снігурівка (Україна) 23:25 23:27
Березнегувате (Україна) 00:03 00:05
Біла Криниця (Україна) 00:31 00:33
Високопілля (Україна) 01:09 01:11
Апостолове (Україна) 01:48 02:10
Кривий Ріг-Головний (Україна) 02:48 02:58
Долинська (Україна) 04:45 04:49
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 07:45 08:05
Цвіткове (Україна) 08:33 08:35
Городище (Україна) 08:50 08:52
Корсунь (Україна) 09:12 09:15
Миронівка (Україна) 09:45 09:50
Біла Церква (Україна) 10:47 10:49
Фастів-1 (Україна) 11:24 11:26
Київ-Пас. (Україна) 12:18

Розклад поїзда № 162 Миколаїв Київ

Інформація про розклад поїзда № 162 Миколаїв Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Миколаїв Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Миколаїв Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Миколаїв Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ