Розклад руху поїзда № 148 Київ Одеса 54965

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 148 Київ Одеса на 2018 рік.(54965)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 148 що виконує перевезення за маршрутом Київ Одеса, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 148 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 148 Київ Одеса на 2018 рік

Періодичність руху потягу 148 Київ Одеса на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Одеса 148 29/05-1/07/2017 щоденно; з 3/07/2017 по понеділках, середах, п"ятницях 12:58

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №148 Київ Одеса

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 16:20
Дарниця (Україна) 16:38 16:40
Гребінка (Україна) 18:17 18:37
Драбове-Барятинське (Україна) 18:59 19:05
Пальміра (Україна) 19:25 19:30
Золотоноша-1 (Україна) 19:47 19:49
Черкаси (Україна) 20:18 20:28
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 21:04 21:28
Капітанівка (Україна) 22:09 22:11
Новомиргород (Україна) 22:30 22:32
Виска (Україна) 22:57 22:59
Капустине (Україна) 23:19 23:21
Адабаш (Україна) 23:40 23:42
Помічна (Україна) 00:02 00:22
Людмилівка (Україна) 00:50 00:52
Кавуни (Україна) 01:10 01:12
Южноукраїнська (Україна) 01:25 01:27
Трикратне (Україна) 01:39 01:41
Вознесенськ (Україна) 01:56 02:00
Мартинівська (Україна) 02:26 02:28
Веселинове (Україна) 02:44 02:46
Колосівка (Україна) 03:15 03:17
Березівка (Україна) 03:30 03:32
Одеса-Східна (Україна) 04:44 04:46
Одеса-Головна (Україна) 05:18

Розклад поїзда № 148 Київ Одеса

Інформація про розклад поїзда № 148 Київ Одеса. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Одеса

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Одеса ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Одеса

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ