Розклад руху поїзда № 732 Київ Запоріжжя 54967

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 732 Київ Запоріжжя на 2018 рік.(54967)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 732 що виконує перевезення за маршрутом Київ Запоріжжя, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 732 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 732 Київ Запоріжжя на 2018 рік

Періодичність руху потягу 732 Київ Запоріжжя на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Запоріжжя 732 (ІНТЕРСІТІ+) з 26/03/2017 щоденно, крім 25,26,27,29,30,31/05, 22,23,26,27,28,29,30/06, 1/07/2017 7:07

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №732 Київ Запоріжжя

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 07:15
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 09:21 09:22
Знам'Янка-Пас. (Україна) 10:21 10:22
Олександрія (Україна) 10:51 10:52
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 11:37 11:38
Кам'Янське-Пас. (Україна) 12:24 12:25
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 12:51 13:01
Запоріжжя-1 (Україна) 14:22

Розклад поїзда № 732 Київ Запоріжжя

Інформація про розклад поїзда № 732 Київ Запоріжжя. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Запоріжжя

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Запоріжжя ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Запоріжжя

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ