Розклад руху поїзда № 148 Одеса Київ 54969

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 148 Одеса Київ на 2018 рік.(54969)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 148 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 148 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 148 Одеса Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 148 Одеса Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Київ 148 25/05-30/06/2017 щоденно; з 2/07/2017 по неділях, вівторках,четвергах 12:56

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №148 Одеса Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 21:38
Одеса-Східна (Україна) 22:09 22:11
Березівка (Україна) 23:24 23:26
Колосівка (Україна) 23:43 23:55
Веселинове (Україна) 00:18 00:20
Мартинівська (Україна) 00:35 00:37
Вознесенськ (Україна) 00:58 01:02
Трикратне (Україна) 01:24 01:26
Южноукраїнська (Україна) 01:40 01:42
Кавуни (Україна) 01:53 01:55
Людмилівка (Україна) 02:15 02:17
Помічна (Україна) 02:42 03:01
Адабаш (Україна) 03:22 03:24
Капустине (Україна) 03:43 03:45
Виска (Україна) 04:03 04:05
Новомиргород (Україна) 04:30 04:32
Капітанівка (Україна) 04:49 04:51
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 05:30 05:50
Черкаси (Україна) 06:26 06:38
Золотоноша-1 (Україна) 07:13 07:15
Пальміра (Україна) 07:32 07:34
Драбове-Барятинське (Україна) 07:52 07:54
Гребінка (Україна) 08:15 08:35
Дарниця (Україна) 10:13 10:15
Київ-Пас. (Україна) 10:34

Розклад поїзда № 148 Одеса Київ

Інформація про розклад поїзда № 148 Одеса Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ