Розклад руху поїзда № 26 Одеса Львів 54970

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 26 Одеса Львів на 2018 рік.(54970)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 26 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Львів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 26 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 26 Одеса Львів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 26 Одеса Львів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Львів 26 з 26/03/2017 щоденно 12:07

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №26 Одеса Львів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 18:26
Роздільна-1 (Україна) 19:26 19:28
Подільськ (Україна) 21:04 21:19
Рудниця (Україна) 22:31 22:33
Вапнярка (Україна) 23:14 23:16
Рахни (Україна) 23:52 23:54
Жмеринка-Пас. (Україна) 00:30 00:53
Хмельницький (Україна) 02:21 02:26
Волочиськ (Україна) 03:20 03:22
Підволочиськ (Україна) 03:30 03:32
Тернопіль-Пас. (Україна) 04:17 04:24
Злочів (Україна) 05:21 05:23
Красне (Україна) 05:48 05:50
Львів (Україна) 06:33

Розклад поїзда № 26 Одеса Львів

Інформація про розклад поїзда № 26 Одеса Львів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Львів

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Львів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Львів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ