Розклад руху поїзда № 55 Москва Хмельницький 54972

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 55 Москва Хмельницький на 2018 рік.(54972)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 55 що виконує перевезення за маршрутом Москва Хмельницький, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 55 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 55 Москва Хмельницький на 2018 рік

Періодичність руху потягу 55 Москва Хмельницький на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Хмельницький 55 27/03-31/05/2017; з 11/09/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,3 19:40

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №55 Москва Хмельницький

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Москва Київська (Російська Федерація) 17:49
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 23:22 23:27
Суземка (Російська Федерація) 00:52 01:42
Київ-Пас. (Україна) 06:36 07:10
Козятин-1 (Україна) 09:11 10:00
Робоча (Україна) 10:36 10:38
Холонівська (Україна) 10:52 10:54
Хмільник (Україна) 11:19 11:21
Адампіль (Україна) 11:43 11:45
Старокостянтинів 2 (Україна) 12:10 12:12
Красилів (Україна) 12:37 12:39
Хмельницький (Україна) 13:29

Розклад поїзда № 55 Москва Хмельницький

Інформація про розклад поїзда № 55 Москва Хмельницький. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Москва Хмельницький

Для зручності всі поїзди у напрямку Москва Хмельницький ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Москва Хмельницький

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ