Розклад руху поїзда № 134 Лисичанськ Київ 54973

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 134 Лисичанськ Київ на 2018 рік.(54973)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 134 що виконує перевезення за маршрутом Лисичанськ Київ , регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 134 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 134 Лисичанськ Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 134 Лисичанськ Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Лисичанськ Київ 134 з 26/03/2017 щоденно, крім 6/07/2017 15:29

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №134 Лисичанськ Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Лисичанськ (Україна) 18:03
Рубіжне (Україна) 18:23 18:30
Кремінне (Україна) 18:45 18:47
Кабанне (Україна) 19:06 19:08
Сватове (Україна) 19:31 19:35
Куземівка (Україна) 20:05 20:07
Кислівка (Україна) 20:24 20:26
Куп'Янськ-Вузл. (Україна) 20:49 21:12
Шевченкове-Півд. (Україна) 21:52 21:54
Чугуїв (Україна) 22:31 22:33
Харків-Пас. (Україна) 23:25 23:55
Люботин (Україна) 00:30 00:32
Богодухів (Україна) 01:24 01:26
Губарівка (Україна) 01:43 01:45
Кириківка (Україна) 02:10 02:12
Смородине (Україна) 02:31 02:33
Боромля (Україна) 02:59 03:01
Суми (Україна) 03:34 03:54
Білопілля (Україна) 04:38 04:40
Ворожба (Україна) 04:50 05:10
Путивль (Україна) 05:41 05:46
Конотоп-Пас. (Україна) 06:31 06:35
Бахмач-Пас. (Україна) 06:57 06:59
Ніжин (Україна) 07:53 07:55
Дарниця (Україна) 09:12 09:14
Київ-Пас. (Україна) 09:32

Розклад поїзда № 134 Лисичанськ Київ

Інформація про розклад поїзда № 134 Лисичанськ Київ . відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Лисичанськ Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Лисичанськ Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Лисичанськ Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ