Розклад руху поїзда № 133 Івано-Франківськ Миколаїв 54979

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 133 Івано-Франківськ Миколаїв на 2018 рік.(54979)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 133 що виконує перевезення за маршрутом Івано-Франківськ Миколаїв, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 133 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 133 Івано-Франківськ Миколаїв на 2018 рік

Періодичність руху потягу 133 Івано-Франківськ Миколаїв на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Івано-Франківськ Миколаїв 133 2/06-30/07/2017 по парних, 1/08/2017 (крім 16,26/06, 6,18,30/07/2017); з 2/09/2017 по 2,5,8,11,14,17,20,23,26,29 числах кожного місяця 26:49

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №133 Івано-Франківськ Миколаїв

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Івано-Франківськ (Україна) 17:42
Калуш (Україна) 18:45 18:47
Долина (Україна) 19:32 19:34
Моршин (Україна) 20:28 20:30
Стрий (Україна) 20:50 21:10
Львів (Україна) 22:16 22:41
Броди (Україна) 23:53 23:55
Радивилів (Україна) 00:05 00:07
Дубно (Україна) 00:40 00:42
Здолбунів-Пас. (Україна) 01:18 01:40
Кривин (Україна) 02:22 02:24
Славута-1 (Україна) 02:37 02:39
Шепетівка-1 (Україна) 03:01 03:03
Полонне (Україна) 03:32 03:34
Бердичів (Україна) 04:39 04:41
Козятин-1 (Україна) 05:09 05:37
Миронівка (Україна) 08:23 08:25
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 09:47 10:14
Долинська (Україна) 13:19 13:25
Кривий Ріг-Головний (Україна) 15:14 15:24
Апостолове (Україна) 16:09 16:35
Високопілля (Україна) 17:02 17:04
Біла Криниця (Україна) 17:34 17:36
Снігурівка (Україна) 18:33 18:35
Херсон (Україна) 19:29 19:34
Миколаїв Пас. (Україна) 20:31

Розклад поїзда № 133 Івано-Франківськ Миколаїв

Інформація про розклад поїзда № 133 Івано-Франківськ Миколаїв. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Івано-Франківськ Миколаїв

Для зручності всі поїзди у напрямку Івано-Франківськ Миколаїв ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Івано-Франківськ Миколаїв

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ