Розклад руху поїзда № 102 Київ Херсон 54980

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 102 Київ Херсон на 2018 рік.(54980)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 102 що виконує перевезення за маршрутом Київ Херсон, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 102 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 102 Київ Херсон на 2018 рік

Періодичність руху потягу 102 Київ Херсон на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Київ Херсон 102 26/03-25/06 (крім 25,26,29,30,31/05, 1,2/06/2017), з 11/09/2017 щоденно 12:06

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №102 Київ Херсон

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Київ-Пас. (Україна) 20:48
Кагарлик (Україна) 21:52 22:15
Миронівка (Україна) 22:35 22:37
Корсунь (Україна) 23:09 23:11
Городище (Україна) 23:30 23:32
Цвіткове (Україна) 23:48 23:50
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 00:19 00:34
Кам'Янка (Україна) 00:57 00:59
Фундукліївка (Україна) 01:13 01:15
Долинська (Україна) 02:57 03:02
Тимкове (Україна) 03:17 03:40
Кривий Ріг-Головний (Україна) 04:51 04:56
Апостолове (Україна) 05:41 06:03
Високопілля (Україна) 06:30 06:32
Біла Криниця (Україна) 07:01 07:03
Березнегувате (Україна) 07:28 07:30
Снігурівка (Україна) 08:07 08:09
Херсон (Україна) 08:54

Розклад поїзда № 102 Київ Херсон

Інформація про розклад поїзда № 102 Київ Херсон. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Київ Херсон

Для зручності всі поїзди у напрямку Київ Херсон ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Київ Херсон

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ