Розклад руху поїзда № 606 Львів Рахів 54981

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 606 Львів Рахів на 2018 рік.(54981)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 606 що виконує перевезення за маршрутом Львів Рахів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 606 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 606 Львів Рахів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 606 Львів Рахів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Рахів 606 з 26/03/2017 щоденно 7:57

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №606 Львів Рахів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Львів (Україна) 15:45
Ходорів (Україна) 17:01 17:07
Букачівці (Україна) 17:26 17:27
Бурштин (Україна) 17:41 17:46
Галич (Україна) 18:00 18:03
Івано-Франківськ (Україна) 18:45 19:05
Надвірна (Україна) 20:00 20:02
Делятин (Україна) 20:36 20:38
Яремче (Україна) 20:53 21:05
Микуличин (Україна) 21:22 21:25
Татарів (Україна) 21:40 21:42
Ворохта (Україна) 21:58 22:00
Вороненко (Україна) 22:13 22:15
Лазещина (Україна) 22:30 22:31
Ясиня (Україна) 22:41 22:43
Кваси (Україна) 23:09 23:11
Білин (Україна) 23:22 23:24
Рахів (Україна) 23:42

Розклад поїзда № 606 Львів Рахів

Інформація про розклад поїзда № 606 Львів Рахів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Львів Рахів

Для зручності всі поїзди у напрямку Львів Рахів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Львів Рахів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ