Розклад руху поїзда № 733 Покровськ Київ 54982

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 733 Покровськ Київ на 2018 рік.(54982)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 733 що виконує перевезення за маршрутом Покровськ Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 733 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 733 Покровськ Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 733 Покровськ Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Покровськ Київ 733 (ІНТЕРСІТІ+) з 5/04/2017 щоденно, крім 15/04-13/07/2017 8:09

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №733 Покровськ Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Покровськ (Україна) 04:41
Чаплине (Україна) 05:35 05:36
Синельникове-2 (Україна) 06:24 06:25
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 06:57 07:10
Кам'Янське-Пас. (Україна) 07:36 07:38
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 08:27 08:29
Олександрія (Україна) 09:11 09:12
Знам'Янка-Пас. (Україна) 09:39 09:40
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 10:41 10:42
Київ-Пас. (Україна) 12:50

Розклад поїзда № 733 Покровськ Київ

Інформація про розклад поїзда № 733 Покровськ Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Покровськ Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Покровськ Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Покровськ Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ