Розклад руху поїзда № 61 Кишинеу С.петербург 54983

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 61 Кишинеу С.петербург на 2018 рік.(54983)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 61 що виконує перевезення за маршрутом Кишинеу С.петербург, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 61 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 61 Кишинеу С.петербург на 2018 рік

Періодичність руху потягу 61 Кишинеу С.петербург на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу С.петербург 61 з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,1,3 37:24

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №61 Кишинеу С.петербург

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Кишинеу (Молдова, Республіка) 22:20
Сипотень (Молдова, Республіка) 23:25 23:32
Берешти (Молдова, Республіка) 00:32 00:34
Фалешти (Молдова, Республіка) 01:20 01:22
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 02:13 02:15
Дрокія (Молдова, Республіка) 03:04 03:06
Окниця (Молдова, Республіка) 04:14 04:31
Велчинець (Молдова, Республіка) 05:21 05:51
Могилів-Подільський (Україна) 06:01 06:46
Жмеринка-Пас. (Україна) 09:14 09:34
Вінниця (Україна) 10:20 10:37
Козятин-1 (Україна) 11:33 11:53
Житомир (Україна) 13:17 13:21
Коростень-П-З (Україна) 14:48 15:06
Овруч (Україна) 15:54 16:34
Словечно (Білорусь) 17:15 17:52
Козенки (Білорусь) 18:27 18:29
Калинковичі (Білорусь) 18:53 19:06
Світлогорск-На-Березин (Білорусь) 19:57 19:59
Жлобин-Пас. (Білорусь) 20:38 21:04
Рогачєв (Білорусь) 21:30 21:32
Бихов (Білорусь) 22:07 22:09
Могилів 1 (Білорусь) 22:51 23:06
Шклов (Білорусь) 23:47 23:49
Орша-Центр. (Білорусь) 00:28 00:50
Вітебськ Пас. (Білорусь) 02:05 02:21
Городок (Білорусь) 03:02 03:03
Невель-2 (Російська Федерація) 03:58 04:16
Новосокольники (Російська Федерація) 04:58 05:27
Локня (Російська Федерація) 06:12 06:16
Сущево (Російська Федерація) 06:41 06:43
Чихачево (Російська Федерація) 07:09 07:11
Дєдовичі (Російська Федерація) 07:38 07:44
Дно (Російська Федерація) 08:10 08:13
Сольці (Російська Федерація) 08:47 08:49
Санкт-Петербург-Вітеб. (Російська Федерація) 11:44

Розклад поїзда № 61 Кишинеу С.петербург

Інформація про розклад поїзда № 61 Кишинеу С.петербург. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Кишинеу С.петербург

Для зручності всі поїзди у напрямку Кишинеу С.петербург ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Кишинеу С.петербург

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ