Розклад руху поїзда № 23 Москва Одеса 54984

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 23 Москва Одеса на 2018 рік.(54984)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 23 що виконує перевезення за маршрутом Москва Одеса, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 23 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 23 Москва Одеса на 2018 рік

Періодичність руху потягу 23 Москва Одеса на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Одеса 23 з 11/09/2017 щоденно 23:09

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №23 Москва Одеса

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Москва Київська (Російська Федерація) 20:59
Калуга-2 (Російська Федерація) 23:35 23:37
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 00:35 01:04
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 02:33 02:35
Суземка (Російська Федерація) 03:50 04:40
Київ-Пас. (Україна) 09:38 10:13
Козятин-1 (Україна) 12:21 12:23
Вінниця (Україна) 13:15 13:25
Жмеринка-Пас. (Україна) 14:11 14:31
Ярошенка (Україна) 14:53 14:55
Вапнярка (Україна) 15:42 15:44
Рудниця (Україна) 16:11 16:13
Кодима (Україна) 16:32 16:34
Слобідка (Україна) 16:58 17:00
Подільськ (Україна) 17:27 17:29
Роздільна-1 (Україна) 18:54 18:56
Одеса-Головна (Україна) 20:08

Розклад поїзда № 23 Москва Одеса

Інформація про розклад поїзда № 23 Москва Одеса. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Москва Одеса

Для зручності всі поїзди у напрямку Москва Одеса ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Москва Одеса

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ