Розклад руху поїзда № 341 Кишинеу Москва 54985

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 341 Кишинеу Москва на 2018 рік.(54985)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 341 що виконує перевезення за маршрутом Кишинеу Москва, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 341 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 341 Кишинеу Москва на 2018 рік

Періодичність руху потягу 341 Кишинеу Москва на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Кишинеу Москва 341 з 26/03/2017 щоденно 31:42

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №341 Кишинеу Москва

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Кишинеу (Молдова, Республіка) 21:42
Стрешени (Молдова, Республіка) 22:17 22:19
Буковець (Молдова, Республіка) 22:33 22:34
Калараш (Молдова, Республіка) 22:49 22:50
Сипотень (Молдова, Республіка) 23:01 23:03
Корнешти (Молдова, Республіка) 23:31 23:32
Пирлиця (Молдова, Республіка) 23:53 23:54
Унгень (Молдова, Республіка) 00:18 00:47
Фалешти (Молдова, Республіка) 01:41 01:43
Бельць Ораш (Молдова, Республіка) 02:35 02:38
Бельць-Слобозія (Молдова, Республіка) 02:50 03:17
Дрокія (Молдова, Республіка) 03:57 03:59
Тирнове (Молдова, Республіка) 04:24 04:25
Дондюшани (Молдова, Республіка) 04:37 04:39
Редиул-Маре (Молдова, Республіка) 04:54 04:55
Окниця (Молдова, Республіка) 05:17 05:41
Велчинець (Молдова, Республіка) 06:31 07:11
Могилів-Подільський (Україна) 07:21 08:11
Жмеринка-Пас. (Україна) 10:42 11:08
Вінниця (Україна) 11:55 12:00
Козятин-1 (Україна) 12:52 12:54
Київ-Пас. (Україна) 15:04 15:24
Конотоп-Пас. (Україна) 18:10 18:25
Хутір Михайлівський (Україна) 19:57 20:37
Суземка (Російська Федерація) 21:11 22:01
Брянськ-Льговский (Російська Федерація) 23:26 23:32
Сухиничі-Головні (Російська Федерація) 01:08 01:38
Москва Київська (Російська Федерація) 05:24

Розклад поїзда № 341 Кишинеу Москва

Інформація про розклад поїзда № 341 Кишинеу Москва. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Кишинеу Москва

Для зручності всі поїзди у напрямку Кишинеу Москва ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Кишинеу Москва

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ