Розклад руху поїзда № 95 Черкаси Львів 54986

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 95 Черкаси Львів на 2018 рік.(54986)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 95 що виконує перевезення за маршрутом Черкаси Львів, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 95 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 95 Черкаси Львів на 2018 рік

Періодичність руху потягу 95 Черкаси Львів на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Черкаси Львів 95 ("ТЯСМИН") 26/03-14/06/2017 та з 2/09/2017 по 2,6,10,14,18,22,26 числах кожного місяця; 16/06-30/08/2017 по парних (крім 26,30/06/2017) , при двох непарних 28,3 15:13

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №95 Черкаси Львів

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Черкаси (Україна) 19:20
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 19:57 20:19
Шпола (Україна) 21:14 21:17
Багачеве (Україна) 21:46 21:49
Звенигородка (Україна) 21:58 22:01
Тальне (Україна) 22:34 22:37
Поташ (Україна) 23:11 23:19
Христинівка (Україна) 23:52 00:12
Розкошівка (Україна) 00:29 00:31
Кублич (Україна) 00:46 00:48
Зятківці (Україна) 01:06 01:08
Губник (Україна) 01:23 01:25
Ладижин (Україна) 01:48 01:58
Демківка (Україна) 02:14 02:23
Кирнасівка (Україна) 02:33 02:35
Вапнярка (Україна) 02:58 03:20
Жмеринка-Пас. (Україна) 04:24 04:44
Деражня (Україна) 05:43 05:45
Хмельницький (Україна) 06:13 06:23
Волочиськ (Україна) 07:17 07:19
Підволочиськ (Україна) 07:27 07:29
Тернопіль-Пас. (Україна) 08:14 08:19
Злочів (Україна) 09:15 09:17
Красне (Україна) 09:42 09:44
Львів (Україна) 10:33

Розклад поїзда № 95 Черкаси Львів

Інформація про розклад поїзда № 95 Черкаси Львів. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Черкаси Львів

Для зручності всі поїзди у напрямку Черкаси Львів ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Черкаси Львів

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ