Розклад руху поїзда № 84 Ковель Одеса 54987

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 84 Ковель Одеса на 2018 рік.(54987)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 84 що виконує перевезення за маршрутом Ковель Одеса, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 84 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 84 Ковель Одеса на 2018 рік

Періодичність руху потягу 84 Ковель Одеса на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ковель Одеса 84 ("ГОЛУБІ ОЗЕРА") 27/03-1/06/2017 та з 1/10/2017 по непарних, при двох непарних 27,29,1,3; 2/06-30/09/2017 (крім 10/06-1/09/2017) щоденно 16:01

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №84 Ковель Одеса

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ковель-Пас. (Україна) 17:55
Рожище (Україна) 18:41 18:43
Ківерці (Україна) 19:00 19:26
Луцьк (Україна) 19:45 20:12
Ківерці (Україна) 20:28 20:30
Рівне (Україна) 21:28 21:36
Здолбунів-Пас. (Україна) 21:52 22:10
Кривин (Україна) 22:50 22:52
Славута-1 (Україна) 23:05 23:07
Шепетівка-1 (Україна) 23:29 23:31
Полонне (Україна) 00:01 00:03
Бердичів (Україна) 01:11 01:13
Козятин-1 (Україна) 01:40 02:00
Калинівка-1 (Україна) 02:35 02:37
Вінниця (Україна) 02:56 03:01
Жмеринка-Пас. (Україна) 03:47 04:06
Вапнярка (Україна) 05:13 05:15
Рудниця (Україна) 05:42 05:45
Кодима (Україна) 06:04 06:07
Слобідка (Україна) 06:31 06:33
Подільськ (Україна) 07:04 07:24
Роздільна-1 (Україна) 08:50 08:52
Одеса-Головна (Україна) 09:56

Розклад поїзда № 84 Ковель Одеса

Інформація про розклад поїзда № 84 Ковель Одеса. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ковель Одеса

Для зручності всі поїзди у напрямку Ковель Одеса ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ковель Одеса

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ