Розклад руху поїзда № 113 Харків Ужгород 54989

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 113 Харків Ужгород на 2018 рік.(54989)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 113 що виконує перевезення за маршрутом Харків Ужгород, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 113 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 113 Харків Ужгород на 2018 рік

Періодичність руху потягу 113 Харків Ужгород на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Ужгород 113 ("МРІЯ") з 27/03/2017 по непарних, при двох непарних 29,31,1,3 18:47

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №113 Харків Ужгород

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Харків-Пас. (Україна) 18:46
Полтава-Київська (Україна) 21:04 21:06
Миргород (Україна) 22:08 22:10
Київ-Пас. (Україна) 00:52 01:12
Львів (Україна) 07:37 08:03
Стрий (Україна) 09:10 09:13
Славське (Україна) 10:15 10:17
Воловець (Україна) 11:06 11:08
Свалява (Україна) 11:39 11:41
Мукачеве (Україна) 12:08 12:13
Батьово-Пас. (Україна) 12:44 12:46
Ужгород (Україна) 13:33

Розклад поїзда № 113 Харків Ужгород

Інформація про розклад поїзда № 113 Харків Ужгород. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Харків Ужгород

Для зручності всі поїзди у напрямку Харків Ужгород ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Харків Ужгород

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ