Розклад руху поїзда № 73 Москва Ковель 54992

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 73 Москва Ковель на 2018 рік.(54992)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 73 що виконує перевезення за маршрутом Москва Ковель, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 73 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 73 Москва Ковель на 2018 рік

Періодичність руху потягу 73 Москва Ковель на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Москва Ковель 73 з 26/03/2017 щоденно 23:22

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №73 Москва Ковель

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Москва Київська (Російська Федерація) 15:58
Брянськ-Орловськ (Російська Федерація) 21:17 22:07
Хутір Михайлівський (Україна) 00:05 00:45
Терещенська (Україна) 01:20 01:22
Кролевець (Україна) 01:41 01:43
Конотоп-Пас. (Україна) 02:16 02:31
Бахмач-Пас. (Україна) 02:54 02:56
Ніжин (Україна) 03:47 03:49
Київ-Пас. (Україна) 05:15 05:50
Коростень-П-З (Україна) 07:45 07:47
Новоград-Волинський 1 (Україна) 09:02 09:20
Шепетівка-1 (Україна) 10:10 10:12
Славута-1 (Україна) 10:34 10:36
Кривин (Україна) 10:50 10:52
Острог (Україна) 11:10 11:12
Здолбунів-Пас. (Україна) 11:35 11:38
Рівне (Україна) 11:52 11:58
Ківерці (Україна) 12:52 12:54
Луцьк (Україна) 13:10 13:33
Ківерці (Україна) 13:49 14:11
Рожище (Україна) 14:27 14:31
Ковель-Пас. (Україна) 15:20

Розклад поїзда № 73 Москва Ковель

Інформація про розклад поїзда № 73 Москва Ковель. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Москва Ковель

Для зручності всі поїзди у напрямку Москва Ковель ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Москва Ковель

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ