Розклад руху поїзда № 609 Харків Лисичанськ 54994

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 609 Харків Лисичанськ на 2018 рік.(54994)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 609 що виконує перевезення за маршрутом Харків Лисичанськ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 609 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 609 Харків Лисичанськ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 609 Харків Лисичанськ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Лисичанськ 609 з 26/03/2017 щоденно, крім 6/07/2017 5:25

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №609 Харків Лисичанськ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Харків-Пас. (Україна) 14:45
Чугуїв (Україна) 15:34 15:36
Гракове (Україна) 15:54 15:56
Шевченкове-Півд. (Україна) 16:15 16:17
Куп'Янськ-Вузл. (Україна) 17:00 17:23
Кислівка (Україна) 17:52 17:53
Куземівка (Україна) 18:09 18:10
Сватове (Україна) 18:36 18:40
Кабанне (Україна) 19:06 19:08
Кремінне (Україна) 19:28 19:30
Рубіжне (Україна) 19:46 19:53
Лисичанськ (Україна) 20:10

Розклад поїзда № 609 Харків Лисичанськ

Інформація про розклад поїзда № 609 Харків Лисичанськ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Харків Лисичанськ

Для зручності всі поїзди у напрямку Харків Лисичанськ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Харків Лисичанськ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ