Розклад руху поїзда № 775 Харків Київ 54995

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 775 Харків Київ на 2018 рік.(54995)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 775 що виконує перевезення за маршрутом Харків Київ, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 775 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 775 Харків Київ на 2018 рік

Періодичність руху потягу 775 Харків Київ на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Харків Київ 775 ("СТОЛИЧНИЙ ЕКСПРЕС") з 26/03/2017 щоденно 8:20

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №775 Харків Київ

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Харків-Пас. (Україна) 21:18
Богодухів (Україна) 22:35 22:36
Кириківка (Україна) 23:06 23:07
Смородине (Україна) 23:24 23:26
Суми (Україна) 00:12 00:32
Білопілля (Україна) 01:08 01:09
Ворожба (Україна) 01:17 01:37
Путивль (Україна) 02:07 02:09
Конотоп-Пас. (Україна) 02:50 02:52
Бахмач-Пас. (Україна) 03:13 03:15
Ніжин (Україна) 04:05 04:07
Дарниця (Україна) 05:18 05:20
Київ-Пас. (Україна) 05:38

Розклад поїзда № 775 Харків Київ

Інформація про розклад поїзда № 775 Харків Київ. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Харків Київ

Для зручності всі поїзди у напрямку Харків Київ ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Харків Київ

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ