Розклад руху поїзда № 686 Ізмаїл Одеса 54997

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 686 Ізмаїл Одеса на 2018 рік.(54997)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 686 що виконує перевезення за маршрутом Ізмаїл Одеса, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 686 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 686 Ізмаїл Одеса на 2018 рік

Періодичність руху потягу 686 Ізмаїл Одеса на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Ізмаїл Одеса 686 26/03-28/05/2017 та з 29/10/2017 по п`ятницях та неділях ; 31/05-5/07/2017 по середах, п`ятницях, суботах та неділях 6:40

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №686 Ізмаїл Одеса

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Ізмаїл (Україна) 23:59
Ташбунар (Україна) 00:21 00:23
Котлабух (Україна) 00:38 00:40
Дзинілор (Україна) 01:01 01:03
Аліяга (Україна) 01:21 01:23
Главані (Україна) 01:39 01:41
Давлет-Агач (Україна) 01:52 01:54
З.П.1 Км (Україна) 02:07 02:08
Арциз (Україна) 02:14 02:39
Гнаденталь (Україна) 02:47 02:48
Сарата (Україна) 03:09 03:11
Кулевча (Україна) 03:31 03:33
Кантемир (Україна) 03:49 03:51
Білгород-Дністровський (Україна) 04:10 04:35
Шабо (Україна) 04:47 04:54
Бугаз (Україна) 05:03 05:05
Кароліно-Бугаз (Україна) 05:14 05:16
Барабой (Україна) 05:26 05:28
Аккаржа (Україна) 05:36 05:51
Ксенієве (Україна) 06:06 06:08
Одеса-Західна (Україна) 06:20 06:22
Одеса-Головна (Україна) 06:39

Розклад поїзда № 686 Ізмаїл Одеса

Інформація про розклад поїзда № 686 Ізмаїл Одеса. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Ізмаїл Одеса

Для зручності всі поїзди у напрямку Ізмаїл Одеса ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Ізмаїл Одеса

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ