Розклад руху поїзда № 86 Львів Новоолексіївка 54998

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 86 Львів Новоолексіївка на 2018 рік.(54998)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 86 що виконує перевезення за маршрутом Львів Новоолексіївка, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 86 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 86 Львів Новоолексіївка на 2018 рік

Періодичність руху потягу 86 Львів Новоолексіївка на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Львів Новоолексіївка 86 4/04-28/10/2017 по парних, при двох непарних 28,30,2 23:15

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №86 Львів Новоолексіївка

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Львів (Україна) 11:35
Красне (Україна) 12:18 12:20
Злочів (Україна) 12:42 12:44
Тернопіль-Пас. (Україна) 13:42 13:47
Підволочиськ (Україна) 14:36 14:38
Хмельницький (Україна) 15:39 15:44
Жмеринка-Пас. (Україна) 17:10 17:30
Вінниця (Україна) 18:14 18:19
Козятин-1 (Україна) 19:10 19:12
Біла Церква (Україна) 20:56 20:58
Миронівка (Україна) 21:55 21:57
Корсунь (Україна) 22:28 22:30
Ім.Тараса Шевченка (Україна) 23:24 23:39
Фундукліївка (Україна) 00:13 00:15
Знам'Янка-Пас. (Україна) 00:57 01:02
Олександрія (Україна) 01:41 01:43
П'Ятихатки-Пас. (Україна) 02:59 03:01
Верхівцеве (Україна) 03:34 03:36
Кам'Янське-Пас. (Україна) 04:06 04:08
Дніпропетровськ-Головний (Україна) 04:44 05:09
Синельникове-1 (Україна) 06:14 06:16
Запоріжжя-1 (Україна) 07:17 07:22
Мелітополь-Пас. (Україна) 09:07 09:29
Якимівка (Україна) 09:53 09:55
Сокологірне (Україна) 10:14 10:16
Партизани (Україна) 10:34 10:36
Новоолексіївка (Україна) 10:50

Розклад поїзда № 86 Львів Новоолексіївка

Інформація про розклад поїзда № 86 Львів Новоолексіївка. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Львів Новоолексіївка

Для зручності всі поїзди у напрямку Львів Новоолексіївка ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Львів Новоолексіївка

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ