Розклад руху поїзда № 60 Одеса Харків 54999

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 60 Одеса Харків на 2018 рік.(54999)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 60 що виконує перевезення за маршрутом Одеса Харків, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 60 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 60 Одеса Харків на 2018 рік

Періодичність руху потягу 60 Одеса Харків на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Одеса Харків 60 ("ЧАЙКА") з 26/03/2017 щоденно 14:35

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №60 Одеса Харків

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Одеса-Головна (Україна) 18:44
Вознесенськ (Україна) 21:33 21:36
Южноукраїнська (Україна) 22:09 22:12
Помічна (Україна) 22:59 23:02
Новоукраїнка (Україна) 23:21 23:23
Кропивницький (Україна) 00:14 00:29
Знам'Янка-Пас. (Україна) 01:16 01:36
Користівка (Україна) 02:09 02:11
Павлиш (Україна) 02:46 02:49
Кременчук-Пас. (Україна) 03:24 03:46
Полтава-Півд. (Україна) 05:37 05:57
Коломак (Україна) 06:57 07:08
Люботин (Україна) 08:47 08:49
Харків-Пас. (Україна) 09:19

Розклад поїзда № 60 Одеса Харків

Інформація про розклад поїзда № 60 Одеса Харків. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Одеса Харків

Для зручності всі поїзди у напрямку Одеса Харків ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Одеса Харків

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ