Розклад руху поїзда № 805 Хмельницький Вінниця 55501

Розклад руху пасажирського поїзда від укрзалізниці за № 805 Хмельницький Вінниця на 2018 рік.(55501)

Розклад пасажирського потяга від укр залізниці № 805 що виконує перевезення за маршрутом Хмельницький Вінниця, регламентовано графіком сезонного руху. Графік складено відповідно до передбачуваного потоком пасажирів в той чи інший період.

Купити квиток на поїзд укрзалізниці № 805 ви зможете за допомогою форми або на відповідній сторінці

Зверніть увагу!!! Актуальний розклад, наявність вільних місць, білети на поїзд відображається в результаті запиту форми "Залізничний квиток" Для цього внесіть дані в поля і натисніть кнопку "Знайти"

Інформація про поїзд укрзалізниці 805 Хмельницький Вінниця на 2018 рік

Періодичність руху потягу 805 Хмельницький Вінниця на 2018 рік.
Маршрут Номер поїзда Перiодичнiсть з початкової станції маршруту Час в дорозі
Хмельницький Вінниця 805 з 26/03/2017 щоденно 3:58

Маршрут руху поїзда Укрзалізниці №805 Хмельницький Вінниця

Дана таблиця надає інформацію про жд станції на шляху прямування, де які зупинки і якої тривалості виконує состав під час руху від пункту відправлення до пункту призначення

Станція Час прибуття Час відправлення
Хмельницький (Україна) 03:50
Речовий Ринок (Україна) 03:54 03:58
Гречани (Україна) 04:01 04:02
Климашівка (Україна) 04:22 04:23
Красилів (Україна) 04:46 04:47
Воронківці (Україна) 04:58 04:59
Старокостянтинів 2 (Україна) 05:12 05:14
Ложава (Україна) 05:24 05:25
Пасічний (Україна) 05:34 05:35
Адампіль (Україна) 05:43 05:44
Залісся (Україна) 05:50 05:51
Новодібрівка (Україна) 06:02 06:03
Хмільник (Україна) 06:12 06:14
Курилівка (Україна) 06:23 06:24
Соломірка (Україна) 06:28 06:29
Уладівка (Україна) 06:36 06:37
Холонівська (Україна) 06:48 06:49
Калинівка-2 (Україна) 07:00 07:01
Робоча (Україна) 07:06 07:07
Воршиця (Україна) 07:11 07:21
Калинівка-1 (Україна) 07:26 07:28
Вінниця (Україна) 07:48

Розклад поїзда № 805 Хмельницький Вінниця

Інформація про розклад поїзда № 805 Хмельницький Вінниця. відображено в таблиці "Періодичність руху поїзда". Розклад є сезонним !!! Актуальний дивіться після заповнення форми "Купити залізничний квиток" розташованої у верхній частині сторінки."

Інші поїзди Хмельницький Вінниця

Для зручності всі поїзди у напрямку Хмельницький Вінниця ви маєте можливість переглянути за посиланням Інші поїзди Хмельницький Вінниця

Список розкладів поїздів на залізничних вокзалах розташовані за абеткою

Натисніть на літеру з якої починається назва населеного пункту шуканого залізничного вокзалу:

Залізничні станції за алфавітом: АБВГДЕЄЖЗІКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЮЯ