Довідкова Центрального автовокзалу, розклад автобусів квитки телефонів

Довідкова Центрального автовокзалу, інформація за розкладом, квитках, номери телефонів

Довідка по автовокзалу “Центральний автовокзал”

Центральний автовокзал найбільший структурний підрозділ “Київпассервісу”, який знаходиться на Московській площі. Збудований він був в 1957-1961рр. архітекторами А. Мілецьким, І. Мельником, Є.Бельським. Приміщення автовокзалу прикрашене художніми мозаїчними керамічними панно. Одночасно автовокзал щоденно може прийняти близько 300 автобусів, а це 7000 пасажирів.

Режим роботи довідки “Центрального автовокзалу”

Працює щоденно з 5:00 до 23:00 год.

Телефони довідки “Центрального автовокзалу”

Тел. 044 525 57 74

Тел. 044 527 99 86

Тел. 944 525 61 71

Як проїхати до “Центрального автовокзалу”

Є два способи доїхати до автовокзалу:

  1. За допомогою метро. Зі станції “Вокзальна” до ст. “Хрещатик”, потім перейти на ст. “Майдан Незалежності” і вихід на станції “Демиївська”.
  2. Від залізничного вокзалу на маршрутці 539.

Для більш детальної інформації перейдіть на сторінку..

Київський автовокзал знаходиться поряд самого центру всіх великих транспортних розв’язок міста. Центральний автовокзал – це комплекс найвищого класу, вміщає в себе платформи для посадки і висадки пасажирів, камери схову, зал очікування, кімната матері та дитини, приміщення для обслуговуючого персоналу, парковка, кафе і зал з касами з постійно обновленою інформацією на табло про рейси. В центральному приміщенні знаходяться каси для бронювання, обміну і продажу квитків. Неподалік автовокзалу знаходиться підриємство імені Карла Маркса, і фірмовий магазин. Є також кафе та піцерії.

Направлення руху з “Центрального автовокзалу” Харківський, Житомирський, Одеський, Чернігівський. Квитки можливо забронювати або замовити на сайті автовокзалу, по телефону, нажаль не приймаються.