Купити квитки білети ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ КИЄВА

Купити квитки ( білети ) з Центрального автовокзалу Києва

Купити квиток на автобус з Центрального автовокзалу

Розділ буде корисний тим, хто не має можливості особисто купити квитки в касі на автовокзалі або пасажиру який тільки планує поїздку і вирішив дізнатися вартість проїзду. Замовлення проїзних документів стає простим процесом, що не вимагає спеціальних комп'ютерних знань і доступний кожному користувачеві мережі інтернет.

Купити квиток на автобус стало набагато простіше.

На Центральному автовокзалі Києва запрацювала система продажу квитків на автобус через інтернет онлайн. Заповнивши форму, що знаходиться вище, і сплативши вартість квитка, вам залишається тільки приїхати до відправлення автобуса і забрати бланк проїзного документа в касі (в не черга) або надати роздрукований купон онлайн (електронний квиток) водієві.

Заповнюємо форму "купити автобусний квиток"

Повертаємося в верх сторінки і заповнюємо поля. В поле "звідки" вводимо перші 4-5 букв населеного пункту з якого ви збираєтеся відправитися в дорогу. У списку, виберіть пункт відправлення автобуса. (Якщо у списку ще з'явився, видаліть останню букву). Таким же чином заповнюємо поле "куди" . Населений пункт прибуття автобуса. Вибираємо дату відправлення автобуса і натискаємо кнопку "Пошук". Повний опис роботи з формою можна подивитися тут.

Система відобразить список всіх автобусних рейсів, що з'єднують дані населені пункти і на які є вільні місця на обрану дату, вартість проїзду. Інформацію надають каса автовокзалів і автостанцій тому відобразяться автобуси не тільки з відправленням від Центрального автовокзалу Києва.

Увага !!! Зверніть увагу на автостанцію відправлення і її адреса, тому що інформація надається від всіх автостанцій пункту відправлення !!!

Отриманий в результаті покупки ваучер (або електронний квиток) ви можете вільно обміняти на звичний паперовий бланк в касі автостанції. Найголовніше, що це можна зробити в будь-який зручний час без доплат і зайвих паперових маніпуляцій. Однак зробити це можна не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення автобуса по Вашому конкретному рейсу.

Ціна (вартість) квитка на автобус.

Ціну квитка на автобус формує кожен перевізник в залежності від своїх накладних витрат, вартості на паливо і маршруту руху рейсу. Наш сайт надає вам вибір ціни на квиток серед всіх перевізників, як дешеві ціни так і дорогі.

Увага !!! Мінімальна ціна виділена червоним прямокутником.

До речі, зараз все більше користувачів звертаються до можливості купити електронний квиток онлайн, проте багато громадян все ще продовжують дотримуватися старої доброї традиції: покупки квитків в чергах кас автостанцій, не довіряючи при цьому інтернету. Автобусні квитки на міжнародні рейси з Центрального автовокзалу Києва

Купити автобусні квитки на міжнародні рейси з Центрального автовокзалу Києва

Що б купити автобусні квитки на міжнародні рейси з Центрального автовокзалу Києва ви можете скористатися тією ж єдиною формою пошуку квитків та розкладу автобусів або перейдіть на сторінку " Міжнародні автобусні рейси ", де інформація відображена по країнах і містах, тим самим спрощуючи пошук міст з якими є автобусне сполучення. В даному розділі ви можете побачити актуальні акції та рекомендації для міжнародних автобусів.

Ми сподіваємося, що розділ «Купити Квиток на автобус (Центральний автовокзал)» і спрощена структура інтерфейсу дозволять Вам і всім іншим майбутнім пасажирам набагато краще спланувати свій бюджет і, звичайно ж, насолодитися своєю поїздкою або ж відпусткою на потрібній точці країни.

В основному у нас купують квитки на автобуси: Київ - Харків, Київ - Львів, Київ - Одеса, Київ - Маріуполь, Київ - Дніпро (Дніпропетровськ), Київ - Запоріжжя
І квитки на міжнародні автобуси