ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ КИЄВА квитки розклад опис

Центральний автовокзал Києва загальна інформація

Центральний автовокзал Києва

Центральний автовокзалВізитна картка української столиці – Київський Центральний автовокзал. Він знаходиться на Московській площі неподалік від станції метро Деміївка. Сучасну будівлю автовокзалу побудовано в 1961 р. за проектом архітекторів А. Мілецького, В. Мельника і Е. Бєльського. Незважаючи на солідний вік, це цілком сучасна автостанція, обладнана усією необхідною інфраструктурою. Це найбільша з усіх автостанцій Києва. Інтер'єри залів оброблені художніми мозаїчними панно.

Автовокзал має загальну площу в 3,5 тис. кв. метрів і здатен щодня перевозити до 7 тис. пасажирів. Тут можна купити квиток в будь-який обласний центр України, а до початку Євро 2012 було організовано й міжнародні перевезення. У будівлі встановлені величезні електронні табло, на яких анонсується розклад автобусів, назва автостанцій, куди відправляються найближчі рейси та інша необхідна інформація. У автовокзалі можна дізнатися також і розклад руху поїздів та літаків з Києва. Автобуси відправляються з 11 платформ, загальна довжина яких становить 110 м. Для перевезень використовуються машини класу «Люкс».
Київський Центральний автовокзал має власний медпункт, обладнаний всім необхідним. До послуг пасажирів, кімнати відпочинку, камери зберігання, каси з поточного та попереднього продажу квитків на всі напрямки.

Центральний Автовокзал м Київ – це величезний пасажиропотік столиці, який кожен день налічує десятки тисяч людей. Зрозуміло, основними транспортними потоками є залізничне і автобусне сполучення. А найбільш відвідуваним є Центральний Автовокзал у Києві. Центральний автовокзал був побудований близько 60 років тому і знаходиться на Деміївській площі, що біля проспекту Валерія Лобановського. Точну адресу і довідку можна отримати, перейшовши на сторінку довідковій автовокзалу

Таке розташування обумовлено близькістю до Центрального ЗАЛІЗНИЧНОГО вокзалу Києва і гарантує ідеально зручне сполучення для всіх мандрівників. Центральний автовокзал у Києві розрахований на відправку і прийом близько 600 автобусів на добу і може обслуговувати до 10 тисяч пасажирів. Автостанція Центральний Автовокзал виконана в класичному пострадянському стилі без зайвого оздоблення, але при цьому відповідає всім міжнародним нормам і вимогам зручності та комфорту.

Як купити квитки на автобуси Центрального Автовокзалу

Для зручності пасажирів на Центральному Автовокзалі Києва діє кілька способів продажу квитків. Якщо Ви вже приїхали в столицю і поспішайте швидше пересісти на потрібний автобусний рейс, можна скористатися класичним способом – звернутися в касу автовокзалу. Якщо ж поїздка тільки планується або пасажир не поспішає на найближчий рейс, то купити квиток на автобус можна скориставшись системою онлайн продажу квитків. Для цього достатньо заповнити досить просту форму заявки та отримати електронний ваучер, який можна буде обміняти на звичайний квиток в будь-який зручний час до відправлення рейсу. Головне встигнути це зробити не пізніше ніж за 15 хвилин до відправлення автобуса. Детальніше про онлайн купівлі квитків можна дізнатися, перейшовши за посиланням.

Розклад автобусів на автостанції Центральний Автовокзал у Києві

Щоб поїздка була дійсно зручною і безпроблемною, рекомендуємо також заздалегідь ознайомитися з Розкладом автобусів на автостанції Центральний Автовокзал у Києві. Оскільки Центральний автовокзал щодня приймає тільки близько 50 міжнародних рейсів і величезну кількість внутрішніх, навіть самий вибагливий пасажир напевно знайде для себе в розкладі потрібний маршрут і автобус. Сучасні можливості інтернету дозволяють спланувати свою поїздку до дрібниць. Не виходячи з будинку можна легко прокласти маршрут через всю країну і навіть врахувати можливі пересадки і підігнати їх максимально зручно за часом. Все це допоможе зробити розклад автобусів і трохи терпіння. І навіть вартість поїздки можна дізнатися заздалегідь при онлайн бронюванні квитків. При цьому буде видно не тільки ціну на квиток, але і тип і клас автобуса, від якого вона залежить. Крім того, ціни на квиток можуть залежати ще і від дальності маршруту, кількості проміжних станцій та зупинок. У разі міжнародних рейсів на ціни можуть впливати витрати на транзит по платних дорогах. Все це приємніше дізнатися заздалегідь і уникнути сюрпризів.