ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ КИЄВА квитки розклад інформація

ЦЕНТРАЛЬНИЙ АВТОВОКЗАЛ КИЄВА квитки розклад інформація

Київський Центральний автовокзал найголовніший в Києві. Розташований в Голосіївському районі, на Московській площі 3, недалеко від станції метро «Деміївська». Будування автостанції відбувалося з 1957 по 1961, архітекторами – А. М. Мілецьким, Е. А. Бельським і Н. И. Мельником. З початку, Центральний автовокзал був розрахований на щоденне обслуговування 600 рейсових автобусів, у 50 різних напрямках, приблизно 7000 пасажирів. І по сьогоднішній день , він обслуговує таку ж кількість автобусів. В середині будівлі і на території автостанції, інтер’єр створений у вигляді надзвичайно красиво ї, художної, мозаїчної і керамічної плитки панно. Це один із найкращих матеріалів, для декорації стін і підлоги. Стиль панно складається з маленьких частин плитки, як і об’єднуються в зображення. Панно створювали художники В.В. Мельниченко та А. Ф. Рибачук.

Після відкриття Центральний автовокзал змінився. Протягом 60 років існування автостанції, проводилися ремонтні роботи, вони відтворювали більш сучасний стиль автовокзалу. З часом автостанцію вдосконалювали і на сьогоднішній день у ній є все необхідне кожному пасажиру і перевізнику.

У 2013 році планувалося закриття автостанції і переправлення рейсів на інші автостанції Києва . Але цього не відбулося і із Центрального автовокзалу досі можна потрапити на любий міжміський, міжобласний рейс по території України і міжнародний рейс. Розклад руху по автовокзалу Центральний можна дізнатися, перейшовши на сторінку. Ви дізнаєтесь точне прибуття та відправлення всіх рейсових автобусів. Також можна купити квиток на автобус, по автовокзалу Центральний на любий рейс, можливо одразу на нашому сайті. Детальнішу інформацію , як замовити квиток он-лайн, прочитаєте натиснувши на посилання.