Як доїхати до центрального автовокзалу в Києві

Як доїхати до центрального автовокзалу в Києві

Як доїхати до Центрального автовокзалу Києва

Друк icon

 Центральний автовокзал Київ

Як доїхати до Центрального автовокзалу у Києві, питання часто задають собі гості столиці

Автовокзал - це великий транспортний вузол, що розташований практично в центрі міста Києва. Найзручніше до нього дістатися зі станції Метро "Деміївська". Піднявшись з підземного переходу метро на поверхню озирніться, і серед мостової розв'язки, знайдіть характерну букву "М". Це ваш орієнтир до Центрального автовокзалу Києва.
Також дістатися ближче можна на маршрутці чи тролейбусі.

Щоб вам було простіше розібратися, пропонуємо скористатися інтерактивною картою у нас на сайті. Вона допоможе вам визначитись з більш зручним варіантом маршруту до Центрального автовокзалу Києва. Виберете напрямок маршруту. За замовчуванням стоїть вибір "звідки" що означає що вам необхідно ввести адресу місця відправлення центрального автовокзалу Києва (адресу Центрального автовокзалу вже внесено в систему). Якщо ви шукаєте маршрут що б виїхати з Центрального автовокзалу , відзначте крапку "куди дістатися" і напишіть адресу пункту призначення.

Як дістатися до Центрального автовокзалу з ЖД вокзалу

Наприклад: дістатися до Центрального автовокзалу з ЖД вокзалу найзручніше метро. При виході з ж/д вокзалу по лівій стороні є метро. Станція "Вокзальна", треба доїхати до станції "Хрещатик", далі перейти на "Майдан Незалежності" і вийтите на зупинці "Деміївська". Проїзд займає не більше 20 хвилин. На маршрутці №539 приблизно так само, 15-20 хвилин шляху, однак можна потрапити у затори в годину пік. Щоб вам було простіше розібратися, пропонуємо скористатися інтерактивною картою у нас на сайті.

Даний автовокзал є основним у столиці. Він надає можливість поїхати в будь-яку точку України і будь-яку країну. Щодня через нього проходить більше 500 автобусів.

На території є автостоянка, кафе. Всередині будівлі створені комфортні умови для пасажирів: камера зберігання, зал очікування, туалет, кімната матері і дитини. Інформаційне табло, яке періодично оновлюється. Є каси для бронювання, придбання і повернення квитків пасажирських перевізників, не тільки на території нашої країни, але і Європи. Щоб швидше знайти автовокзал, можна орієнтуватися на Макдональдс, який знаходиться поруч і на фабрику "Рошен", що знаходиться навпроти. Більше інформації про Центральний автовокзал, ви можете знайти у нас на сайті.

Подивитися розклад прибуття і відправлення автобусів, наявність квитків. І замовити квиток через сайт з можливістю доставки додому.

Автовокзал "Центральний" працює з 5:00 до 23:00.