Автостанція Видубичі в Києві квитки розклад опис

Автостанція Видубичі в Києві загальна інформація

Автостанція Видубичі в Києві.

Автостанція  Выдубичи

АС Видубичі є однією з найбільших автостанцій столиці. Щоденно, через неї проходить до 20 тисяч пасажирів. Зручне розположення дає змогу швидко дістатися до неї. Відкриття нового АС Видубичі відбулося в 2012 році. Це новопобудоване приміщення, двоповерхове, сучасне, з вишуканими залами і стікляними стінами. На першому поверсі знаходяться касси та службові приміщення. Для пасажирів створені комфортні умови: камера схову, кафе, туалет, медпункт та зал очікування, який може вмістити в собі декілька сотень людей. Зовні приміщення надзвичайно красиве. Для побудови автостанції були потрачені величезні кошти.

Купити квиток на автобус із АС Видубичі

Купити квиток на автобус із АС Видубичі, можливо двома способами: в кассі автостанції і в режимі онлайн. Замовлення білета через інтернет, набирає велику популярність. Такий спосіб зручний і доступний кожному пасажиру. Докладніше

Розклад руху автобусів на автостанції Видубичі, в Києві

На нашому сайті, ви зможете дізнатися точний час прибуття і відправлення рейсових автобусів, міжобласних та приміських, по станції Видубичі. Розклад руху постійно змінюється, тому перед тим, як ви вирішили поїхати кудись, для початку слід перевірити зміни в розкладі. Деякі рейси ще й досі не відновилися на автостанції, після відкриття новобудови. Дізнатися розклад автобусів, по АС Видубичі можна перейшовши на сторінку розкладу руху.

Кожного дня, через АС проходить велика кількість рейсових автобусів, в різні направлення України. Основні направлення автобусів, відбуваються в сторону таких міст, як Кіровоград, Дніпропетровськ, Обухів, Черкаси, Звенигородка, Сміла, Шпола, Городище, Біла Церква та багато інших. З автостанції Видубичі можна дістатися любого міста України. В майбутньому на ній відкриються міжнародні рейси.

Також за додатковою інформацією по розкладу автобусів, можна звернутися в довідкову, або наприклад, дізнатися кількість білетів на потрібний рейс, чи сезонні зміни автостанції. Номер телефону довідкової можна дізнатися, перейшовши на сторінку довідкової.