Автостанція Видубичі квитки розклад інформація

Автостанція Видубичі квитки розклад інформація

Автостанція Видубичі, одна із самих найбільших в столиці України. Знаходиться за адресою: вулиця Набережно-Печерська 10, Печерський район. Її розташування в історичній місцевості. Поруч є станція метро «Видубичі», залізнична станція і станція Київської міської електрички. Це єдине місце у Києві, де одночасно об’єднані всі види транспорту.

Відкриття автостанції відбулося у 2012 році, восени. Автостанція побудована по сучасному, її площа займає 2740 квадратних метрів. Приміщення автостанції двох поверхове, стіни скляні, зали розкішні. У ній є всі комфортні умови для пасажирів. Зал очікування об’єднує одночасно пасажирів залізничної станції, міської електрички і автостанції. Але це не єдина особливість автостанції. Ще через неї здійснюються перевезення до санаторіїв, які знаходяться в курортній зоні Києва - Конча-Заспі. В основному маршрути здійснюються із АС Видубичі в південному напрямку. Найчастіше у Черкаському напрямку.

Щодня через АС Видубичі проходить приблизно 70 основних рейсових автобусів і обслуговується до 20 тисяч пасажирів. Автобуси облаштовані сучасною технікою для комфортного перевезення пасажирів. Тому переїзд принесе насолоду і хороший відпочинок пасажирам, а не стомленність.

Автостанція Видубичі обслуговує маршрути у міжміських, міжобласних напрямках. Із неї можна потрапити в любу точку України. Також із автостанції відправляються автобуси міжнародних рейсів. Розклад руху на них, або на любий інший маршрут можна у нас, перейшовши на посилання. Також дізнаєтесь додаткову інформацію і зможете одразу купити квиток он-лайн на любий маршрут, ще й з доставкою і оплатити його найзручнішим для вас способом. Натиснувши сюди, ви зможете детальніше ознайомитися із оформленням квитка в режимі он-лайн на міжнародний рейс та будь-який інший.