Автостанція Видубичі бронювання квитків розклад

Бронювати або купити квитки на автобус з Автостанції Видубичі Київ

Бронювання квитків Забронювати квиток на автобус через інтернет стало ще простіше.

 

Бронювання квитків на автобус (автостанція Видубичі)

Бронювання квитків на автобуси, які прямують з автостанції Видубичі і через неї, відбувається шляхом використання сервісу автовокзалу і дозволяє купувати квиток на автобус не виходячи з дому.

Квитки на автобус можна забронювати безкоштовно, як для автобусів, які прямують з автостанції Видубичі так і з інших автостанцій України і Європи. За допомогою зручної форми пошуку рейсів, яка розташована вище, ви можете ввести необхідні умови для пошуку квитка на автобус, як для бронювання, так і для викупу квитка з часом. Система автоматично здійснює пошук усіх можливих варіантів і відображає повний список найактуальніших автобусних маршрутів. Із запропонованого списку ви можете вибрати відповідний рейс, виходячи з ціни або часу відправлення автобуса, а також тип автобуса.

Подивитися розклад автобусів з автостанції Видубичі розклад відправлення автобусів з автостанції Видубичі .

 Бронювання квитків на автобус займає всього кілька хвилин. Після того, як квиток заброньовано, вам приходить SMS або електронний лист, на вказані при оформленні номер мобільного телефону і поштову електронну скриньку, з номером вашого замовлення. Номер дозволяє ідентифікувати ваше бронювання і викупити квиток на автобус протягом часу, зазначеного в розділі "Мої квитки" на сайті або в Центрі обслуговування клієнтів.

Послуга оплати квитка по бронюванню на місці в касі автостанції Видубичі або в автобусі не надається. Практично всі перевізники використовують систему попереднього продажу квитків в режимі онлайн, що дозволяє пасажирам самостійно вибирати місця в автобусі і сдійснювати моментальну оплату онлайн, минаючи необхідність стояти в черзі до каси. Відповідний квиток ви можете оплатити банківською карткою в онлайн режимі на нашому сайті, а також в терміналах самообслуговування в будь-якому з міст України.

Детальніше, яким чином купити квиток на автобуси, які прямують по Україні або в міжнародних напрямках, які відправляються з автостанції Видубичі, ви можете по посиланням

 Бронювання квитків на автобус з Автостанції Видубичи, виконується абсолютно просто. Заповнивши поля сервісу автовокзалу, ви отримуєте талон для обміну в касі автостанції Видубичи.

Як забронювати квиток на  автобус

У полі " звідки" набираєте перші 4-5 букв місця відправлення автобуса. З'явиться перелік міст з системи і ви можете вибрати той населений пункт, що цікавить, з якого відправиться автобус. (Якщо список не з'явився, видалите останню букву). таким чином заповнюється поле " куди" і дата відправлення рейсу і натискаємо кнопку " знайти"

Бронювання квитків на міжнародні автобуси

Бронювання квитків на міжнародні автобусні рейси робляться на сторінці " Міжнародні автобусні рейси"